Renginiai

Kviečiu dalyvauti edukaciniuose seminaruose finansinio raštingumo temomis: sumanus asmeninių bei šeimos finansų valdymas, būsto kreditai, investavimas, investavimo strategijos, investavimas į kriptovaliutas, finansinis intelektas, pajamos, mokesčiai, mokesčių lengvatos bei kitomis.
Dalis seminarų yra nemokami bei transliuojami nuotoliniu būdu internetu, tai reiškia, kad asmeninis tobulėjimas gali vykti tau patogiu laiku iš tau patogios vietos
2023-06-21

6 sąskaitos - sumanus finansų valdymas

Nemokamas seminaras internetu + konsultacija

Seminaras skirtas žmonėms, apsisprendusiems žengti pirmuosius žingsnius finansinės gerovės link ir norintiems išmokti sumaniau valdyti savo finansus, priimti teisingus sprendimus finansų valdyme ir jaustis užtikrintai. Seminaro lektoriai asmeniškai edukuodami žmones įvairiomis finansinio raštingumo temomis per seminarus bei asmenines konsultacijas, dalinasi naudingu turiniu padedančiu planuotis finansus, susidaryti šeimos biudžeto valdymo ir taupymo, pinigų kaupimo ir įdarbinimo strategijas.

Sužinoti daugiau
2023-06-28

Investavimas į ETF: viskas, ką svarbu žinoti

Nemokamas seminaras internetu + konsultacija

Seminaras skirtas žmonėms, norintiems geriau suprasti, kas yra investiciniai fondai ir kaip jie veikia, tačiau nenorintiems patiems atlikinėti sudėtingų vertinimų bei įmonių analizių. Turėdami žinių apie skirtingus įrankius bei svarbiausius investavimo kriterijus, galime susikurti finansiškai geresnį rytojų. Jei suprantame elementariausius dalykus, tokius kaip rizikos diversifikacija, mokesčiai bei taikomos lengvatos, tam nereikia skirti daug laiko.

Sužinoti daugiau
Kelios datos

Finansinio raštingumo klubas

Internetu

Siekiantiems gilesnio supratimo apie tai, kaip veikia ekonomika. Retas, kuris turėjo galimybę to mokytis mokykloje ar sužinoti, kaip efektyviai valdyti savo asmeninius bei šeimos finansus, kaip priimti tvarius finansinius sprendimus ir pasiekti užsibrėžtus tikslus. Išmok teorijos, kurią taikant praktiškai galėsi turėti daugiau, jaustis saugiau bei siekti savo tikslų drąsiau. Kviečiu jungtis prie Finansinio raštingumo klubo! Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, internetu.

Sužinoti daugiau

Kiti naudingi renginiai finansų temomis

Kviečiu dalyvauti edukaciniuose seminaruose finansinio raštingumo temomis: sumanus asmeninių bei šeimos finansų valdymas, būsto kreditai, investavimas, investavimo strategijos, investavimas į kriptovaliutas, finansinis intelektas, pajamos, mokesčiai, mokesčių lengvatos bei kitomis temomis.
Pamatyti
cross