Kuo įdomus finansų konsultanto darbas?

Finansų konsultanto darbas nėra tik apie konsultacijas ir pardavimus. Tai darbas žmonėms, norintiems iš gyvenimo daugiau – daugiau asmeninio tobulėjimo, daugiau jaudinančių galimybių, daugiau prasmingos veiklos. Drauge mes kasdien keliame iššūkius sau ir kitiems, sprendžiame realių žmonių finansines problemas bei padedame jiems siekti geresnio ir kokybiškesnio gyvenimo.

Ką veikia finansų konsultantas?

Finansų konsultantas rūpinasi savo klientu: padeda įsivertinti esamą situaciją ir išsikelti finansinius tikslus, edukuoja apie skirtingus finansinius įrankius ir padeda susidėlioti asmeninių finansų strategiją, edukuoja investavimo klausimais. Ko galima išmokti, būnant finansų konsultantu?
Puikių bendravimo įgūdžių
Klientų poreikių išsiaiškinimo
Individualaus konsultavimo
Kontaktų užmezgimo skambučių metu
Socialinės komunikacijos įgūdžių
Komandinio darbo

Kuo aš galėčiau būti naudingas?

Kaip, ko gero, ne vienas tavo pažįstamas žmogus, nuo jaunystės siekiau užsidirbti ir turėti pinigų sau, savo poreikiams bei pramogoms. Po mokyklos vasaras pardaviau darbuose užsienyje, nes turėjau tikslą baigti studijas. Vėliau dirbau įvairius darbus ir kaupiau gyvenimišką patirtį tam, kad turėčiau finansinę nepriklausomybę nuo ėjimo į darbą dėl pinigų. Tas vidinis noras dirbti ir užsidirbti atvedė mane šiandien čia, kur esu – „pats sau bosas“. Tai neįvyko per vieną naktį – tam reikėjo skirti laiko, energijos, dažnai rinktis asmeninį tobulėjimą vietoje pramogų su draugais. Nesakau, kad visada buvo lengva, bet garantuoju – verta! Šiandien esu pasiruošęs savo sukaupta patirtimi bei žiniomis dalintis su kitais, atsakingai savo tikslų siekiančiais žmonėmis.

Ką apie mane sako komandos nariai?

Ieškai pokyčių gyvenime?

Niekas kitas už tave nenugyvens tavo gyvenimo. Ne veltui sakoma, „kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“. Šiandien tu turi galimybę rinktis, kaip atrodys tavo ateitis. Ar lauksi ir tikėsiesi, kad valstybė, šeima ar draugai tavimi pasirūpins? O gal priimsi iššūkį mokytis ir augintis savo asmeninę laisvę ir nepriklausomybę? Ar leisi man tau padėti siekti tavo tikslų ir svajonių?
Pasikalbam
cross