Būsto kreditai

Būsto paskola yra vienas sudėtingiausių finansinių įrankių žmogaus gyvenime. Tai finansinis įsipareigojimas bent keliasdešimčiai metų. Dešimtmetį konsultuodamas žmones apie būsto kreditus, pastebiu tam tikras tendencijas ir matau, kur yra didžiausios žinių spragos. Konsultacijų metu, savo klientams paprasta ir aiškia kalba padedu suprasti, kaip veikia šis sudėtingas finansinis įrankis, kaip atsakingai jam pasiruošti bei kaip išvengti brangiai kainuojančių klaidų. Mažai kas žino, kur ir kiek gali derėtis, kokiomis mokesčių lengvatomis gali pasinaudoti bei kaip, jau turint būsto paskolą, tinkamai ją valdyti.

Kodėl svarbu suprasti, kaip veikia būsto kreditai?

Kiekvieno žmogaus situacija yra individuali: jo kredito istorija, patirtis, įgūdžiai, žinios bei įpročiai skiriasi. Prieš priimant šį svarbų finansinį įsipareigojimą, visuomet rekomenduoju pasikonsultuoti su sertifikuotu ekspertu. Šiandien į konsultaciją investuoti keli šimtai eurų gali padėti sutaupyti tūkstančius eurų ateityje.
Sutaupysite pinigų. Turėdami supratimą, kaip veikia būsto paskola, kokie yra pagrindiniai svarbiausi derybiniai aspektai bei iš ko sudaryta sutartis.
Sėkmingai valdysite situaciją. Žinodami, kaip valdyti paskolą, kokios grąžinimo strategijos egzistuoja, kada ir kaip verta ar neverta pasinaudoti kredito atostogomis.
Išvengsite klaidų. Pasimokę iš kitų žmonių patirčių, būsite pasiruošę laiku sureaguoti atėjus sunkesniems laikams.

Kas yra būsto kreditas?

Būsto kreditas – tai tokia kredito rūšis, kai fiziniams asmenims yra paskolinami pinigai gyvenamosios paskirties nekilnojamam turtui įsigyti, statyti, ar jį renovuoti. Kreditas taip pat gali būti skiriamas žemės sklypo, kuriame bus statomas gyvenamosios paskirties namas, įsigijimui. Būsto kreditas yra užtikrinamas įkeičiant kredito gavėjo nekilnojamąjį turtą ir negali būti skiriamas ilgesniam nei 30 metų laikotarpiui.
Jau dešimtmetį dalinuosi teorinėmis bei praktinėmis žiniomis bei konsultuoju žmones tiek planuojančius imti būsto paskolą, tiek ją jau turinčius.
Registruotis konsultacijai
cross