Investavimas

Apie investavimą bent kažką girdėję turbūt yra visi. Deja, visuomenėje vis dar manoma, jog investavimas yra tik išrinktiesiems, nes jam reikia skirti dideles pinigų sumas. Jau daug metų edukuodamas žmones apie įvairius investavimo įrankius pastebiu, kaip svarbu žmonėms parodyti investavimo svarbą. Turėdami žinių ir supratimo, kiekvienas galime pradėti investuoti jau šiandien. Įdarbindami savo pinigus juos ne tik apsaugome nuo infliacijos, bet ir pradedame kurti finansiškai geresnį rytojų.

Kodėl svarbu suprasti, kaip veikia investavimas?

Lietuvoje yra ne viena galimybė įdarbinti savo pinigus, t.y. investuoti ir leisti pinigams uždirbti pinigus. Žinodami apie skirtingus ir saugius investavimo būdus, kiekvienas individualiai gali rinktis, kokias sumas nori investuoti bei kokią riziką toleruoti.
Didesnė grąža. Investuodami savo pinigus galite ne tik apsaugoti nuo nuvertėjimo, bet ir uždirbti daugiau, nei juos laikydami banko sąskaitoje ar „kojinėje“.
Patogu ir paprasta. Jūs esate laisvi rinktis, kur, kaip ir kiek norite investuoti, o pasirinkę profesionalius investicijų valdytojus galite būti ramūs, kad jums nereiks sukti galvos ir skirti savo brangaus laiko investavimo administravimui.
Finansinių tikslų siekimas. Investuodami galite uždirbti ir lengviau pasiekti savo finansinius tikslus, ar pasirūpinti savo šeimos finansiniu saugumu.

Kas yra investavimas?

Investavimas – tai veikla, kai turimi pinigai ar kapitalas yra paverčami į finansinius aktyvus ir panaudojami siekiant išsaugoti jų vertę, bei uždirbti daugiau nei šiuo metu turima. Investicijos skiriasi pagal skirtingus tipus bei jų investicinę grąžą ir riziką.
„Investicijos į žinias moka geriausias palūkanas.“
Bendžaminas Franklinas
Registruotis konsultacijai
cross