Dažniausiai užduodami klausimai

Mano ekspertinės konsultacijų sritys ir temos yra šios: būsto kreditai, investavimas, asmeniniai finansai.
Esu licencijuotas investicijų konsultantas (licenzijos nr. 321651322), sertifikuotas būsto kreditų konsultantas, taip pat lektorius finansinio raštingumo seminaruose bei renginiuose. Specializuojuosi ir jau 10 metų aktyviai konsultuoju žmones įvairiomis asmeninių finansų temomis: būsto kreditai, investavimas, asmeninių finansų valdymas.
Siekiant geriau suprasti kliento poreikius bei lūkesčius, pirmoji 30 minučių konsultacija yra nemokama. Jos metu apžvelgiama kliento asmeninė situacija bei sudaromas rekomendacijų planas. Sekančios konsultacijos vyksta pagal susitarimą. Visos konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu.
Prieš pat pirmąją konsultaciją nieko papildomai ruoštis nereikia. Svarbu būti ramioje vietoje su stabiliu interneto ryšiu ir prisijungti per Zoom platformą per telefoną, kompiuterį ar planšetę.
Pirmoji, įvadinė 30 minučių konsultacija, skirta susipažinimui bei kliento asmeninės situacijos apžvelgimui, yra nemokama. Edukacinė būsto kredito strategijos konsultacija – 300 Eur, edukacinė investavimo įrankių aptarimo konsultacija – 300 Eur.
Taip, visos konsultacijos vyksta tik nuotoliniu būdu.
Visiems pilnamečiams Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie nori efektyviai tvarkytis su savo pinigais bei išvengti klaidų renkantis įvairius finansinius įrankius.
Būsto kreditas yra pats sudėtingiausias finansinis įrankis, kurį gali turėti fizinis asmuo. Supratimas ir žinojimas, kaip veikia būsto kreditas ir kokios galimybės egzistuoja kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui, gali padėti sutaupyti ne vieną tūkstantį eurų.
Visa ko pradžia - savo rizikos lygio įsivertinimas, supratimas, kaip veikia skirtingi investavimo įrankiai. Kitaip tariant, edukacija ir praktika yra raktas į sėkmę investavime.
Kaip ir sportuoti ar laikytis mitybos plano, pirmiausia reikia nuspręsti keisti savo turimus įpročius. Toliau mažais žingsneliais imti praktiškai taikyti naujus įpročius ir mėgautis jų nešamais rezultatais.
Rekomenduoju užsiregistruoti nemokamai konsultacijai. Per 30 minučių gausi bent kelis vertingus patarimus, kurie galės būti puiki finansinės gerovės pradžia.
Reguliariai plečiu savo komandą, tad pirmas darbas, ką turi padaryti – susisiekti su manimi!
Paskambinti tel. +370 692 14578, parašyti el. paštu [email protected], atsiųsti žinutę per soc. tinklus (Facebook, Instagram, LinkedIn) arba tiesiog užpildyti formą kontaktų puslapyje čia.

Susisiekite su mumis

Neradote sau reikiamo atsakymo? Užpildykite šalia esančią formą ir mes kaip galėdami greičiau Jums atsakysime!

Kontaktinė forma *D.U.K PUSLAPIS*
cross